Archiwum - Zespół Szkół Nr 11

Aktualności

15 marca w naszej szkole miało miejsce spotkanie uczniów klas o profilu turystycznym z Panem Stefanem Czernieckim - podróżnikiem, dziennikarzem, autorem książek "Dalej od Buenos", "Cisza" (wyd. w serii "Poznaj Świat" prowadzonej przez Wojciecha Cejrowskiego) oraz "Czekając na Duida", autor podróżniczego programu "Za siódmą górą" emitowanego co tydzień w TV Republika, były członek Alpinus Expedition Team. Pan Stefan jest eksploratorem dziewiczych rejonów świata - przede wszystkim ukochanej przez niego Ameryki Południowej. Zwycięzca I edycji prestiżowego Memoriału im. Piotra Morawskiego. Teksty jego autorstwa publikują m.in: "Do Rzeczy", "Rzeczpospolita", "Nowe Państwo", "Gazeta Polska Codziennie", "Polonia Christiana", "npm", "National Geographic-Traveler", "Podróże", "Poznaj Świat".

Klasa Ia nie zważając na nieprzyjemną przygodę reprezentowała naszą szkołę
i uczciła pamięć Żołnierzy Wyklętych/Niezłomnych uczestnicząc
w przejściu szlakiem kaźni Żołnierzy Wyklętych/Niezłomnych.
Uczniom towarzyszył Pan Dyrektor Jan Grądzki i Pani prof.Ewa Pawłowska.